Освітяни Вінниці обмінюються досвідом з колегами з Польщі

risunok3

Освітяни з міста Вінниці та польського міста Кельце обмінювалися досвідом щодо організації дистанційного навчання для учнів початкових та середніх шкіл.  У зв’язку з пандемією зустріч відбулася онлайн.

Під час зустрічі учасники обговорили особливості організації освітнього процесу з урахуванням існуючих карантинних обмежень, поділились викликами, які пов’язані з охопленням дітей освітою, ефективним використанням нових дистанційних технологій.

Досвід Вінниці презентували Оксана Яценко — директор департаменту освіти Вінницької міської ради, Наталія Кучма — директор КЗ «Загальноосвітня школа  І ступеня №5», Валентина Нестюк – директор КЗ «Фізико-математичної гімназії №17 ВМР»  та Олег Слушний — директор КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №20 ВМР».

«Наші колеги з Кельце погодились, що основними завданнями, які стоять перед освітянами сьогодні є організація дистанційного навчання для учнів початкової школи, якісна підготовка старшокласників до іспитів, які очікують на них у кінці року та забезпечення академічної доброчесності, яка є запорукою справедливого оцінювання навчальних досягнень», — зазначила директорка департаменту освіти Оксана Яценко.

Як підкреслювали учасники дискусії, досвід, накопичений у цій галузі навесні на початку пандемії, значно покращив проведення дистанційних уроків під час обмежень, введених восени.

Крім того, під час зустрічі обговорювалось питання розширення мережі партнерських закладів, зокрема у дошкільній освіті, подальшої співпраці закладів освіти на рівні учнівських самоврядувань та учнівських рад міст-побратимів.

На другу половину січня 2021 року заплановано онлайн-зустріч учнів вибраних шкіл, під час якої будуть представлені презентації про культуру Польщі та України, а також Кельце та Вінниці.