Офіційно: випадків дефтирії на Вінниччині не зафіксовано. Щеплення вбереже від захворювання

kir

У Вінницькій області не зафіксовано випадків дифтерії. Попри це, громадян закликають вчасно вакцинуватися, щоб не захворіти.

Про це повідомив у «Фейсбук» голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський.

«Провів нараду щодо протидії дифтерії та іншим інфекційним захворюванням. Ситуація в області нормальна, випадків захворювання дифтерією не виявлено. Але ми не повинні чекати, доки такі будуть. Єдиним способом захиститися є вакцинація та ревакцинування. Але, на жаль, далеко не всі його використовують.

У 2018 дітей віком 1 рік вакциновано 53,1%, ревакциновано у віці 1,5 роки – 66,3% дітей, в 6 років — 79,9% дітей, у віці 16 років — 69,1%.

Серед дорослих черговими ревакцинаціями проти дифтерії та правцю охоплено 58,9% населення.

Станом на сьогодні область повністю забезпечена безоплатними та якісними вакцинами для щеплень дітей та дорослих. Якість вакцин підтверджена Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Сам особисто роблю щеплення від грипу починаючи з 2007 року і жодного разу грипом не хворів за цей час. Разом із сім’єю зробимо щеплення від дифтерії найближчим часом.

Кабінети вакцинації до ваших послуг. Закликаю кожного зробити щеплення собі та, особливо, дітям!» — написав «губернатор».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована