Офіційно: у Вінниці громадський транспорт відкрили для всіх пасажирів – без перепусток

imgonline-com-ua-resize-g6bafgyvsv

22 травня у Вінницькій міській раді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого ухвалили ряд рішень, що стосуються пом’якшення режиму карантину та продовження його в адаптивній формі до 22 червня. Зокрема, у протоколі, оприлюдненому на сайті мерії, йдеться про відкриття громадського транспорту для всіх громадян – без спеціальних перепусток.

«1. Продовжити на території Вінницької ОТГ термін дії заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19… до 22 червня поточного року.

2. Вважати такими, що втратили чинність,пункт 6.6 (наявність довідок (витягів наказів), виданих керівниками підприємств, установ та організацій для проїзду в громадському транспорті) та протокол міської комісії від 20.05.20 №24.

3. Встановити, що у разі, коли конструктивні особливості транспортного засобу (трамвай, тролейбус) та автомобільного транспорту, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міський маршрутах, передбачають відокремлення кабіни водія від салону, водію дозволяється знаходити в кабіні без маски», — йдеться в рішенні комісії.

Директор КП «Вінницька транспортна компанія» Михайло Луценко пояснив: «Є рішення уряду по приміських перевізниках області. Але, враховуючи рішення Уряду, сьогодні є попереднє узгодження про те, що ми возимо всіх пасажирів без перепусток, але з обмежувальними заходами, кількість пасажирів згідно з сидячими місцями по паспорту даного транспортного засобу».

Нагадаємо, Кабінет міністрів прийняв рішення про встановлення адаптивного карантину в Україні з 22 травня по 22 червня. Офіційну постанову опублікували вчора. Щоправда, стосується це не всіх областей.

12 регіонів України, де кількість ковідних хворих досить висока — послаблення не стосуватиметься. Вінниччини серед них немає.