Одразу на п’яти ділянках реконструюють тепломережі у Вінниці

4-1
У Вінниці продовжується реконструкція тепломереж. Наразі роботи проводять відразу на п’ятьох об’єктах. По вул. Острозького,29 планують замінити 80 метрів тепломережі, по вул. В. Інтернаціоналістів,8 замінять 2272 метрів, по вул. Магістратській,78 оновлять 91 метр, по вул. А. Первозванного,14 – 162 метри та по вул. Л. Ратушної замінять 94 метри тепломережі.
Цього року у рамках комплексного ремонту тепломережі на зазначених ділянках замінять труби на попередньоізольовані. Також у міжопалювальний сезон працівники КП «Вінницяміськтеплоенерго» перевіряють котельні, центральні теплові пукти, теплові камери, індивідуальні теплові пункти, теплові мережі та мережі гарячого водопостачання.
У «Вінницяміськтеплоенерго» просять вінничан не залишати транспорт біля місць проведення робіт, які обмежені спеціальними дорожніми знаками. У випадку виявлення порушень, чи інших ситуацій, пов’язаних з проведенням робіт на даній ділянці,  одразу повідомляйте за номером (0432)43-34-95 у диспетчерську службу підприємства, яка працює цілодобово.