Очільник Вінниччини Борзов завчасно похвалився фінансуванням будівництва аеропорту у Вінниці

117956474_142508670840201_6232622441566706575_n
Про це на своїй сторінці у соцмережі написав Богдан Буткевич.
 — Про «велику стройку» та інфраструктурні досягнення зе-влади. Точніше, про просто безмежний рівень тупості, який панує серед цих профанів. Оце зранку побачив цікавий пост Юрий Николов
про аеропорти в Україні.
Зацитую: «Вчера Кабмин Шмыгаля подтвердил мнение Кабмина Гончарука, что Украине не нужен аэропорт в Виннице, который розбудовывал Кабмин Гройсмана. Отак. С поста долой – из госпрограммы вон… А там был миллиард для «Альткома» на взлетно-посадочную полосу. Просто Гройсман завтыкал и тендер завершил уже после своей отставки, и работы не успели начать. Поэтому наступныки и слили Винницу в унитаз. Пардон, не в унитаз.
Вчера Криклий предложил вместо Винницы влить ярд в другой аэропорт – в Мукачево. Мол, це важно для Закарпатья».
І стало мені цікаво: а що ж місцева вінницька влада говорить? Заходжу на сторінку до місцевого губера Борзова — від «Слуг народу», звичайно, — і бачу наступний пост (дивіться скрін). Тобто, перекладаю — посадова особа, призначена зеленським, звертається до Кабміну зеленського з проханням залишити аеропорт Вінниці. Мовляв, таки Гройсман був правий і аеропорт потрібен.
Понад те — цей Борзов пише, що все вже порішав і аеропорт у Вінниці забирати не будуть. Але проходить день — і Кабмін зеленського херить обіцянки, дані призначенцю зеленського, і віддає гроші на Закарпаття. Оце я розумію рівень комунікації.
Про такі дрібниці як — а нафіга будувати ще один аеропорт там, де вже є Ужгородський в кількох десятках кілометрів, натомість, не будувати на досить привабливому вінницькому напрямку — я навіть вже не говорю. Ну, тобто, як — контрабас же треба десь возити? Треба. А там у партії зеленського є справжні профі по цьому кейсу.
І це ж так, дрібничка. Ви собі уявляєте, які космічні суми зараз рубаються під шумок дебільних селфаків зеленського на мостах, дорогах, аеропортах? Чесно кажучи, те, що відбувається наразі в країні — це не стройка. Це — КАТАстройка.
snimok-ekrana-2020-08-20-v-14-42-54
snimok-ekrana-2020-08-20-v-14-42-16