Нова покрівля та сучасні вікна: у Вінниці триває ремонт бібліотеки на вулиці Бучми

lt8vvj1fj12eth1jei4hjvdjkpf4iua95kpcdnwp

Ремонт бібліотеки на вулиці Бучми розпочався два місяці тому. Тут вже з’явилась нова покрівля та сучасні вікна, на черзі – утеплення стін.


Як зазначає на своїй сторінці міський голова Сергій Моргунов, до термодернізації закладу будівельники мають приступити цього тижня. За його словами, ремонті роботи проходять у комплексі. Передбачена модернізація самої будівлі, інклюзивність та облаштування санвузла, який за радянських часів він навіть не був передбачений у приміщенні.

moe5hhw69bm6abxp75vcwavbn8jup6rvbmlelvbs pmtgsjj4cx6ff7vvaipkp1wkcjdrhozfprdku2kh zhskwnfurhsxauuvoklabmqwpoto7dkguclw5pga

«Упевнений, що місцевим мешканцям приємно спостерігати за змінами. І коли оновлений заклад відновить роботу, сюди заглядатимуть частіше і діти, і дорослі. Адже бібліотеки у Вінниці давно перестали бути просто читальнями. А для мікрорайону Малих Хуторів вона – чи не єдиний культурний центр. Різні активності тут відбуваються практично цілий рік» – йдеться у дописі.

На переконання Сергія Моргунова, попит серед людей на послуги читалень є, тож оновлення наших бібліотек потрібне і над цим будуть працювати й надалі. Після реконструкції цього закладу уже майже всі муніципальні бібліотеки відповідатимуть сучасним стандартам доступності.