Небезпечно і не по-європейськи: вінничанин пропонує заборонити великі борди у місті

bigbord

Демонтувати всі існуючі у Вінниці білборди, розмір яких складає 6х3 метри, та заборонити встановлювати у межах міста нові – саме про це просить владу місцевий мешканець у своїй петиції.

Як пише автор звернення, Віталій Плясовиця, білборди є вкрай небезпечними для учасників дорожнього руху. В першу чергу це стосується тих щитів, що встановлено з порушеннями та які через це загороджують видимість пішохідних переходів, перехресть та світлофорів, відволікають водіїв.

«Місто заполонено рекламою, часто потворною. Прагнучи збільшити свої прибутки, підприємці діють за принципом «після нас – хоч потоп». Білборди на всіх вулицях міста спотворюють архітектурний вигляд і навіть загрожують безпеці водіїв і пішоходів» – пише Віталій Плясовиця.

Автор також зауважує, що вулична реклама спричиняє «візуальне забруднення» міста та занадто «глибоко впроваджується в архітектуру міста» та її часом буквально неможливо уникнути.

Натомість вінничанин наводить приклад європейських міст, де великі білборди розміщують хіба за межами міста. Відтак автор звернення пропонує встановлювати у Вінниці невеликі та охайні сіті-лайти.

Віталій Плясовиця вважає, що якщо Вінниця врешті стане першим українським містом, яке заборонить у себе великі рекламні білборди – буде «величезним кроком до європейськості».

Станом на сьогодні петиція набрала 11 підписів із 350 необхідних. Підтримати звернення можна ще протягом 14 днів – до 9 травня.

Нагадаємо, нещодавно вінничанка просила місцеву владу влаштувати освітній семінар для власників бізнесу на вулиці Соборній. Врешті звернення набрало достатню кількість голосів та підтримано вінницькою владою.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована