Не Зібровим єдиним: до Вінниці з концертом приїде “кандидат в Президенти” Іво Бобул

bobul

На початку весни Іво Бобул приїде до Вінниці з концертною програмою «Бо ти одна» і виступить разом зі своєю вихованицею Анастасією Лавриненко.

Як зазначив організатор Влад Сівак, концерт Іво Бобула у Вінниці, 9 березня, стане «другим найважливішим» цієї весни, адже першим анонсували концерт Павла Зіброва.

– Це буде тенденція, – зазначив Влад Сівак у коментарі Vежі. – Ми плануємо раз в два-три місяці привозити таких культових виконавців і серцеїдів. Бо, наприклад, чотири роки тому було дуже мало концертів для молоді і дуже багато для аудиторії 40+. А зараз навпаки – для молоді дуже багато різноманіття є, а про старших людей вже забулися: якщо один-два концерти на місяць є, то й так добре. Тому я відчуваю зараз попит. І тим паче Іво Бобул – до 8 березня, до свята жінок… Я думаю, що буде аншлаг. Це від нас такий подарунок жіночій аудиторії прекрасній.

Відомо, що Іво Бобул виступить у Вінниці з концертною програмою «Бо ти одна», яка вийшла у травні минулого року. Та вінничани її ще не чули, бо востаннє артист приїздив до міста у 2015 році. Також цього разу Іво Бобул виступатиме не один, а з молодою співачкою, своєю вихованицею Анастасією Лавриненко.

А оскільки концерт буде своєрідним «подарунком до свята», організатор Влад Сівак зазначив, що вони спробують влаштувати автограф-сесію після виступу артиста.

Варто зазначити, що серед молоді Іво Бобул став відомим тоді, коли гурт «Танок на майдані Конго» випустив іронічну пісню «Іво Бобул», в якій представили співака у вигляді супергероя. А цьогоріч, у травні, співак викликав хвилю обговорення і жартів з приводу власної заяви про намір балотуватися на посаду Президента у 2019 році.

Та поки що Іво Бобул їздить з концертами містами України і до Вінниці, зокрема, завітає 9 березня 2019 року.

Концерт відбудеться у Будинку офіцерів (проспект Коцюбинського, 37). Початок – о 19:00.

Квитки можна замовити за телефонами: (098) 101 00 63, (093) 101 00 63. Вони надійдуть у продаж за кілька днів і коштуватимуть 150-500 гривень (ближче до концерту вартість зросте).

Щодо інших виконавців, концерти яких плануються у Вінниці, Влад Сівак сказав лише те, що наразі тривають перемовини з одним із артистів, яких згадували під публікацією з афішею концерту Іво Бобула. Зазначимо, що серед імен фігурували артисти Віктор Павлік і Степан Гіга.

Іво Бобул (Іван Бобул) – український співак (баритон), композитор, педагог і народний артист України. З концертами по військових частинах їздив ще під час служби в армії. З 1979 року працював солістом у філармонії Севастополя, згодом Чернівців і –Тернополя. На професійну естраду вийшов у складі сімферопольського ВІА Валерія Громцева «Море» (до того він навчався в чернівецькому музучилищі та співав у ресторанах). У 1998 році отримав звання «Народний артист України». Але перший сольний концерт Іво Бобула відбувся лише у 2004 році. Пісні «Старе джерело», «Рідна хата», «Голуба вода», «Місячне колесо» вивели Іво Бобула в лідери серед виконавців традиційної української естради. Співак й досі гастролює містами України, збираючи аншлаги, також їздив з концертами в зону АТО. Крім того гастролював за кордоном (Канада, Португалія, Польща, Румунія, США, Іспанія, Італія та ін.). На сьогодні у творчому доробку Іво Васильовича близько сотні власних пісень різними мовами (довідка – uk.wikipedia.org).

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована