Не вживати їжу на кладовищах і дотримуватись дистанції – вінничанам нагадали правила поведінки під час поминальних днів

unnamed

На сайті обласної державної адміністрації вінничанам нагадали, яких карантинних обмежень потрібно дотримуватися під час поминальних днів 6 та 7 червня, що припадають на свято Трійці. Правила стосуються як богослужінь у церквах, так і поведінки на кладовищах.

— В храмах Вінницької області дозволено проводити богослужіння з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних вимог за умов наповнюваності храмів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення.

— Перебувати на території кладовищ дозволено з дотриманням заходів особистої безпеки, соціального дистанціювання та недопущення скупчення людей, обов’язковим є наявність засобів індивідуального захисту.

— Суворо заборонено на кладовищахвживати їжу та алкогольні напої.

— Якщо ви відчули нездужання, залишайтеся вдома до одужання, навіть якщо у вас слабо виражені симптоми захворювання.

— Персональну відповідальність за дотриманням всіх протиепідемічних заходів у храмах, молитовних будинках, на територіях цвинтарів (кладовищ) несуть керівники релігійних громад.

Прикрашати поховання слід живими, а не штучними квітами. Адже спалюючи залишки пластикових вінків та букетів, ми завдаємошкоди довкіллю.

Усіх мешканців області просять не ставити під загрозу своє здоров’я та здоров’я близьких. Дотримуватися умов карантину.

Нагадаємо, що під час поминальних днів у Вінниці всі кладовища будуть відкритими, за правопорядком слідкуватимуть поліцейські, але традиційних безкоштовних перевезень муніципальними автобусами не буде.