Не втримав язик за зубами: поліція випадково дізналась про жорстоке вбивство

zaderjali-1

Вінницька поліція розкрила вбивство завдяки балакучому підозрюваному

Протягом п’яти діб поліцейські Козятина випадково дізналися про скоєне раніше вбивство.

Розкриття злочину стало можливим завдяки «балакучості» одного з підозрюваних. Чоловік не втримав язик за зубами та поділився подробицями зі знайомими, а ті «проінформували» вінницьких правоохоронців, пише naparise.

Початок цієї історії можна назвати банальним. Компанія з трьох чоловіків розпивала спиртне. Між знайомими почалася сварка, а потім бійка. Далі двоє побили третього. Жорстко до втрати свідомості. Але компаньйони вирішили, що 26-річний приятель помер, тому вирішили приховати тіло, аби про це ніхто не дізнався.

Один з учасників застілля зателефонував тверезому товаришу та попросив допомоги. Той приїхав на власній автівці «ВАЗ 2105», куди і завантажили тіло. Чоловіки вивезли труп у ліс і закопали.

Достеменно невідомо, чи на той час людина загинула, чи була у комі. Деталі визначить експертиза. За задумом співучасників, про це ніхто не мав дізнатися. Але один чоловік таки не втримався.

Як тільки стало відомо до нього завітали на роботу. Чоловік в усьому зізнався. За кілька днів слідчі мали повну картину того, що відбулося, затримали трьох учасників події – чоловіків 39, 33 і 26 років. Знайшли труп і зібрали матеріали кримінального провадження.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована