Навесні у Вінниці відкриють ще одну філію Центру VinSmart для дітей. Батьки можуть обрати гуртки

imgonline-com-ua-resize-ouiriubjtjr

Весною у Вінниці планують відкрити ще одну філію Центру VinSmart, який займається організацією роботи дитячих клубів за місцем проживання. Заклад буде розташований за адресою вул. А. Янгеля,65.

Відвідувати Центр VinSmart зможуть діти віком від 3 до 6 років. Зараз вінничани можуть обрати, які напрямки гурткової роботи варто здійснювати у цьому центрі.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

У місті діє більше десяти філій Центру підліткових клубів за місцем проживання. Вони розташовані у різних куточках міста, щоб вінничанам не потрібно було далеко їздити на заняття. Такі заклади є на Старому місті, Вишеньці, у Центрі міста, Тяжилові на Київській тощо.

Адміністрація Центру VinSmart орієнтується на актуальність напрямків гурткової роботи, тому перед відкриттям нової філії проводиться опитування щодо того, які саме гуртки хочуть бачить батьки та їхні діти у цьому закладі.

Взяти участь у виборі напрямків роботи вінничани можуть на сторінці VinSmart Центру у Фейсбуці.

Тут можна обрати один або кілька напрямків, серед яких «Lego club», «Англійська мова», «Творчість», «Дошколярик», «Ранній розвиток». Також можна запропонувати свій варіант.

Раніше ми писали, що з 7 грудня у «VinSmart Центрі» запрацює гурток для дошкільнят. На заняттях дітей готуватимуть до школи. Проводять заняття з української мови, математики, вчитимуть читати. Навчання проходить в ігровій формі.