Навчальні збори загонів терробороны пройшли на Вінниччині

teroborona

На одному з військових полігонів Вінницької області відбулися навчальні збори загонів територіальної оборони, загальною чисельністю близько 300 осіб, до яких залучалися жителі обласного центру, підприємці, працівники підприємств та ветерани АТО.

«Практичні заняття проводили досвідчені офіцери Вінницького обласного і об’єднаного військових комісаріатів — учасники бойових дій на сході України — і представники волонтерських організацій», — йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони України, оприлюдненому в понеділок.

Під час зборів військовозобов’язані вивчили функціональні обов’язки, провели бойове злагодження, заняття з тактичної, інженерної, медичної, вогневої підготовки та стрільби із штатної зброї.

«Відтепер у разі збройної агресії бійці загонів територіальної оборони зможуть виконувати завдання за призначенням, оскільки мають необхідні вміння та навички, а також досвідчених і загартованих у боях командирів», — йдеться в повідомленні.

Колективи військових комісаріатів доклали чимало зусиль для організації та якісного проведення навчання, щоб у ході занять військовозобов’язані отримали хорошу індивідуальну підготовку.

«Усвідомлюючи важливість цих зборів, ми намагалися максимально наблизити навчання до бойових умов», — зазначив військовий комісар облвійськкомату полковник Олег Винницький.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована