Напередодні закінчення терміну подачі е-декларацій у Вінниці з’явився свій «Насіров»

nasirov

Вже другий день Топ-темою в засобах масової інформації та в соціальних мережах стала бійка депутатки Ганни Давиденко з колегою по міській раді Наталією Панчук. Вчора ввечері стався прогнозований піар-хід Ганни Давиденко з лікарняним ліжком, різким погіршенням стану здоров’я і звісно традиційним селфі з лікарняною ковдрою. І якщо мотиви цього вчинку цілком зрозумілі, то користувачі соцмереж виявились ще спостережливішими і копнули дещо глибше.

Так в мережі facebook проаналізували цей скандал вцілому і навіть знайшли підстави для його штучного провокування зі сторони Давиденко. На сторінці спільноти «Громада Вінниччини» з’явився допис в якому спільнота стверджує, що такий гучний скандал з обов’язковою госпіталізацією був потрібен родині Давиденків, щоб відволікти увагу від іншої проблеми. Земельного питання. І виною всьому стало обов’язкове електронне декларування родинних статків:

 

До останнього терміну подачі е-декларації залишається рівно 34 години.

На сайті #НАЗК на даний момент відсутні декларації Ганни та Віталія Давиденко. За законом і депутат Ганна Давиденко і держслужбовець Віталій #Давиденко (батько Ганни і багаторічний чиновник обласного рівня) повинні здавати такі декларації обов’язково. Чому декларацій ще немає і для чого їм знадобився гучний скандал з рукоприкладством?

Останній гучний скандал що трапився з Давиденками стосувався вінницької землі. Тоді на переліку земельних питань для учасників АТО, на сесії міськради, «випадкового» опинилось питання про виділення 10 соток батькові депутатки. Тоді Ганна навіть отримала прізвисько #Ганя10соток, осуд вінничан, скандал у ЗМІ і розбірки з активістами.

 

З огляду на майже пожиттєву приналежність родини Давиденків до влади, дуже просто спрогнозувати велику кількість земельних ділянок у їх власності, що вони будуть вимушені зазначити в електронній деклараціі, або понести кримінальну відповідальність за приховування даних. І коли ця інформація стане публічною, легенда про «одну земельну ділянку для обєздолєнного папи» зруйнується, а цинізм матеріальних апетитів Давиденків стане очевидним.

Хоча вже зараз відсутність декларації Віталія Давиденка на сайті НАЗК викликає великі сумніви в законності. Адже до 1 травня продовжили термін подачі декларацій тільки тим особам, що здають її вперше. Віталій Давиденко працював більше 10 років, навіть в часи Януковича директором департамету соцзахисту обласної адміністрації та інших керівних посадах, тому його декларація вже повинна бути на сайті НАЗК набагато раніше. Здрасьтє пані #Корчак #САП #Холодницький і #НАБУ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована