Напередодні Дня святого Миколая у Вінниці виступить Єгор Грушин

imgonline-com-ua-resize-syeb38m40eysutlg

Напередодні Дня святого Миколая Вінницю чекає одна з найнеповторніших музичних подій цієї зими – 18 грудня о 19.00 у Вінницькій обласній філармонії відбудеться концерт найкращого українського неокласичного композитора та піаніста Єгора Грушина у дуеті зі знаменитою віолончелісткою Роксоланою Грушиною.

Вінничани стануть свідками приголомшливого перформансу-презентації унікальної концертної програми та однойменного альбому «Together» і зможуть почути всі найкращі та нові композиції Єгора Грушина.

— Це буде дуже особливий концерт, на якому глядачі зможуть відпочити, розслабитись, забути про всі проблеми, відпустити буденність, заплющити очі і насолоджуватись дивовижними гармоніями, які часто асоціюють з «бальзамом для душі»! Будуть забезпечені всі умови для цього — атмосфера, емоції, що зроблять цей вечір незабутнім для кожного! – гарантують організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

5fcf8c9494b32

Назва і концепція програми «Together» — символічна, адже Єгор і Роксолана — подружжя.

Їхній сімейний і творчий дует зачарує кожного!

— На концерті можна буде відчути підтримку й протиставлення жіночого і чоловічого, емоційного і виваженого, гармонійного та мелодійного. Ми покажемо, як милозвучно поєднуються і доповнюють одне одного королівське звучання роялю та оксамитовий тембр віолончелі, — обіцяють музиканти. — На концерті прозвучать як нові твори, яких ще не чули слухачі, так і наші найкращі композиції. А доповнить ці музичні історії атмосферний відеоряд, який ми готуємо спеціально для цього концерту.

5fcf8ca67e296

Єгор Грушин – один із найталановитіших українських піаністів та композиторів сучасності.

Він «обробив» свою музику так, як ювеліри обробляють діаманти, і проживає кожну свою ноту із витонченим смаком, легкістю та щирістю.

Стиль, у якому творить композитор — сучасна класика (modern classical music), яка є легкою для сприйняття, але водночас і насиченою різноманітними мелодіями та паттернами, які наче й нові і водночас — як забуті старі, заховані десь глибоко у нашій душі.

Загалом музику Єгора Грушина можна назвати саундтрековою, вона пульсує, ллється, плаче, усміхається, зітхає, перетікає, живе, звучить наче з космосу, інколи переживає особисті хвилювання персонажів, передає глибини людських образів, малює природу.

За 8 років творчості Єгор Грушин дав понад 400 концертів, презентував світу 5 альбомів, одну збірку фортепіанних творів, видану відомим шведським лейблом, один «живий» альбом та став автором саундтреків до багатьох вітчизняних фільмів та серіалів.