Наймолодша військовий штурман з Вінниці має понад 200 годин нальоту

shturman

Мрія продовжити сімейну династію та  подарувати батьку ще одну можливість пишатись донькою стала основним чинником у виборі майбутньої професії.

Про це повідомив сайт АрміяInform.

Маленька не по роках, а за зростом і комплекцією Тетяна, з дитинства слухаючи татові розповіді, мріяла літати та пообіцяла собі, що небо стане її другим домом. Колишній   військовий, що  мріяв стати штурманом, але через певні обставини не закінчив навчання, та вчителька фізики виховали у дівчині наполегливість та вміння досягати своїх цілей. Нині на рівні з чоловіками штурман літака авіаційного загону авіаційної ескадрильї  Тетяна блискуче виконує поставлені завдання. Має понад 200 годин нальоту та професійні вміння стерли гендерну межу в небі та перетворили дівчину на справжнього фахівця.

«Під час свого першого польоту відчуваєш нереальне хвилювання, адже просто не розумієш, що коїться. І так, напевно, ще польотів 5-6. Але, коли вже впевнено вдихаєш свіже повітря,  розумієш, що саме цього прагнула твоя душа», – ділиться своїми теплими спогадами від перших польотів Тетяна.

Обрана професія дозволила дівчині побувати майже у кожному місті України, але найбільше її вразив політ із Гавришівки до Одеси.

«Це було минулого літа у День Військово-Морських Сил ЗС України. Мені випала честь летіти з Командувачем Повітряних Сил генерал-полковником Сергієм Дроздовим. Коли  він вітав екіпаж, я почувалася страшенно гордою тим, що є часточкою льотного колективу», – каже штурман Тетяна.