Найкраща дзюдоїстка Вінниччини мріє про Олімпіаду

dzyudo-2

У спортивному клубі «Ратибор-В» Вінниці проходив чемпіонат області із дзюдо серед молоді (до 23 років). На килим виходили 53 учасники із Іллінецького, Жмеринського і Шаргородського районів і чотирьох вінницьких клубів. У командному заліку кращою стала збірна обласного центру.

— Завдяки підтримці спонсорів більшість учасників чемпіонату області отримала призи. Збільшилася й масовість. Нині всі найкращі спортсмени знають про призовий фонд, тому не ігнорують змагання обласного рівня, — сказав голова обласної федерації самбо і дзюдо Борис Максимчук.

В особистому заліку найкращу техніку продемонструвала 20-річна майстер спорту України Іванна Стицун. Дівчина займається дзюдо із другого класу. Боротьба їй подобається тим, що у цьому виді спорту необхідно проявити характер, бути наполегливою.

— Батько-тренер із дитинства привчив мене виходити на килим. Я родом із Мурованокуриловецького району, а наразі навчаюся на 4-у курсі Вінницького державного педагогічного університету. Там же і тренуюся під керівництвом Василя Мельника, — розповіла Іванна Стицун.

Іванна виступає і серед молоді, і серед дорослих спортсменок. Вона п’ять разів вигравала чемпіонати України, двічі перемагала на Кубках Європи. Мріє про успішний виступ на Олімпіаді — для цього наполегливо тренується.

dzyudo-1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована