Найкомфортніший заклад не лише у Вінниці, але й у регіоні: у Вінниці завершують будівництво школи на Поділлі

imgonline-com-ua-resize-iwwbvpj6qfxhy

Вінниці завершують будівництво школи, що у мікрорайоні Поділля. Це один з найбільших проектів для Вінниці, який почали реалізовувати ще у 2015 році. Інвестували в будівництво 170 мільйонів гривень. Вже з першого вересня двері школи відчиняться для учнів.

Про це повідомив у Фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

«Один з найбільших і найважливіших проектів для міста – нова школа на Поділлі. Цього року тут вже навчатимуться діти. Будівельні роботи завершуються – і я дуже задоволений, що ми змогли досягти поставленої мети.

Саме заради дітей ми спрямували на цей об’єкт величезний ресурс з бюджету та об’єднали зусилля разом з інвестором та державою. У масштабний проект, який реалізуємо з 2015 року, інвестували 170 млн грн. Без сумніву, це школа нового покоління – з сучасними стандартами якості до приміщень та облаштування освітнього простору», – пише Моргунов.

Тут буде гімназія №24, у якій навчатимуться діти з 1 по 9 клас. Заяви про зарахування учнів вже приймаються з 1 червня. Це буде найкомфортніша школа не лише у Вінниці, але й у регіоні.

Школа має три поверхи і розрахована на 1200 учнів.

5ee738595532c

Заклад споруджується за сучасними європейськими стандартами та має оригінальне планування.

Для дітей молодших класів – окремий вхід та свій відокремлений простір: з санвузлами та зоною відпочинку.

Учнівські класи просторі та яскраві, а на стінах тематичні малюнки. Над оформленням інтер’єру працювали дизайнери. Для занять з фізкультури – три спортзали з душовими та стадіон. Запроектовані також актова зала на 356 місць, бібліотека, читальний зал. В їдальні на 250 учнів встановлять лінії роздачі за принципом «шведського столу».

5ee738677cb635ee7386e69088

Будівля зводиться за дотримання усіх норм інклюзивності та енергоефективності. У школі є панорамний ліфт, облаштовані пандуси. Передбачене виключно LED-освітлення, а також система відпоспостереження. Масштабний проект місто реалізує з 2015 року.

Загальний розмір інвестицій у будівництво – 170 млн грн, з яких більша частина – це гроші з міського бюджету.

Школу планують ввести в експлуатацію до початку нового навчального року.