На Замостянській відновили рух автомобілів. 

doroga

Роботи, які тривали з квітня, добігають кінця. Сьогодні, 18 листопада, по вулиці не видно жодного будівельника чи техніки.

Нагадаємо, що навесні розпочали капітальну реконструкцію першої частини вулиці від площі Перемоги до вул. Стеценка. Наразі вже завершили укладання плитки на алеї та оновили асфальт на тротуарах, висадили всі 210 саджанців нових дерев, серед яких сосни, клени, горобина та сакури. А ще робітники вже встановили дорожні знаки та під’єднали світлофори.

Також прибрали знаки, що забороняли рух вулицею, а тому водії можуть вільно повертати на Замостянську.

Щодо самої алеї, то наразі на ній встановили лише дві лавки і ще відсутні сміттєві урни.

Трамвайні зупинки також облаштували і встановили на них жовті коробки для протиожеледної суміші. До речі, цієї зими вулиця Замостянська стане експериментальною – на ній тестуватимуть бішофіт. Це природний мінерал (магнієва сіль), що широко використовується в промисловості, будівництві та навіть медицині. Бішофіт застосовують у якості реагента для попередження ожеледиці на дорогах. Наприклад, у Німеччині хлорид магнію застосовують понад 100 років, а від піско-соляної суміші відмовилися взагалі.

Щоправда, поки що самі місця зупинки трамваїв не повернули на свої звичні місця.

Нагадаємо, що реконструкція вулиці тривала з весни. Наступного року планують розпочати роботи на другій черзі вулиці Замостянської: від вул. Стеценка до Стрілецької.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована