На західній околиці Вінниці «кіпріоти» збудують торговельний центр

trc

Поруч з перехрестям Хмельницького і Барського шосе – на західній околиці Вінниці – планується збудувати новий торговельний центр. У виконкомі Вінницької міськради надали погодження на проектування закладу ПП «Салтекс», серед засновників якої є кіпрська фірма.

Щодо «Салтексу», то ця фірма зареєстрована за адресою: Хмельницьке шосе, 114-в, де власне і планується будівництво. Фактично на розі Хмельницького шосе і вулиці Мечнікова, де колись розташовувався пост ДАІ, і напроти автовокзалу «Західний».

Новий ТЦ розрахований на площу у 8 тисяч кв. метрів. Перед будівлею мають облаштувати стоянку на 152 паркомісця і велопарковку. Зважаючи на розвиток території у районі Хмельницького, Барського і Львівського шосе, сусідство потужних центрів «Метро» і «Епіцентр», а також супермаркету «Фуршет» і автовокзалу, здається не повністю вирішеним «трансферне» питання. Приміром пішохідний перехід від автовокзалу до ділянки з майбутнім ТЦ залишається доволі небезпечним.

Забудовником території є ПП «Салтекс», серед засновників якого є як фізична особа, так і компанія Юнар Холдінг Лтд, яка зареєстрована у кіпрській столиці Нікосія, і має долю чи володіє кількома місцевими компаніями. Зокрема ТОВ «Холдингова компанія», «Вінницька аграрно-промислова група», ПП «Укрпромпостачсервіс».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована