На вулицях Вінниці встановили більше 1000 нових світильників

most

У Вінниці у 2018 році були проведені ремонтні роботи по оновленню освітлення на вулицях міста. Зокрема були встановлені нові світлодіодні світильників, які були встановлені на важливих територіях серед яких заклади охорони здоров’я та освіти, а також на територіях з приватною забудовою.

У 2018 році нове сучасне освітлення з’явилось на вул. Замостянській у рамках проекту комплексної реконструкції, на площі Привокзальній. Світлодіодні світильники облаштували й по вулиці Генерала Арабея, де також відбувався капітальний ремонт. В цьому році сучасне освітлення з’явилось по Гніванському шосе у рамках комплексного капітального ремонту транспортної розв’язки. Адже важливим є створення безпечних та комфортних умов для усіх учасників руху. Додаткове вуличне освітлення облаштували на ділянках по вулицях Магістратській, Порика, М. Ващука тощо. Також — на кількох перехрестях міста.

 

Також у 2018 році облаштовували сучасне освітлення біля встановлених нових ігрових мультикомплексів. Наприклад, на майданчику на розі вулиць Руданського та Гавриш, на спільній території будинків 128,130,132 по вулиці Лялі Ратушної. Також додаткове освітлення зробили на новій зоні відпочинку неподалік Тяжилівського озера, що біля автостанції. Замінили ліхтарі й поблизу школи №4, що по вулиці Гоголя, де проводились роботи з благоустрою.

Нове освітлення облаштували біля архітектурного комплексу арки, що є однією з візиток Вінниці. А оновлений міст по Чорновола тепер підсвічується у вечірній час.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована