На Вінницю чекає перезапуск місцевої демократії

zapusk

Незабаром відбудеться презентація проекту U-inn 2.0: RELOAD Restart Local Democracy.

Ще у 2017 році відбувся перший пілотний етап програми підтримки молодіжних інновацій для демократії та прав людини. Більше шестисот молодих людей прийняли виклик, дев’яносто сформованих команд подали свої ідеї на конкурс. З них обрали шість найкращих, і саме вони отримали від двох до п’яти тисяч доларів на менторську підтримку власних інноваційних проєктів.

Презентація нової програми розвитку молодіжних інновації для сприяння доброчесності та інклюзивності U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy) «Перезапуск місцевої демократії» відбудеться вже незабаром — 5 червня о 18:00 на базі Вінницького молодіжного центру «Квадрат».

Окрім презентації нового сезону програми розвитку молодіжних інновацій U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy), учасників заходу очікують інтерактивна дискусія з інноваторами та інноваторками, багато спілкування, мережування та ідей. Організатори запевняють, що кожен охочий зможе дізнатись, як виграти 200 тисяч гривень на реалізацію ідеї, яка має допомогти перезапустити місцеву демократію у вашій громаді!

Захід проходить за ініціативи Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії». Програма підтримки молодіжних інновацій U-Inn реалізується Програмою розвитку ООН в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансвої підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проєкту «Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини». Партнерами проєкту також є Державне агентсво з питань електронного урядування України, Freedom House Ukraine, 1991 Incubator, Центр розвитку інновацій, Громадська рада доброчесності.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована