На вінницькому заводі ремонтують військові авто, які повернулися із ОС. 

avto

Друге життя військовим автомобілям, що повертаються із зони ОС, дарують на вінницькому 45-му механічному заводі. Цьогоріч майстри планують відремонтувати ще 42 автівки.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Віта».

Простріляні та ржаві. На заводі щомісяця реанімують по 5 таких машин. Над ними «чаклують» понад 30 майстрів. Заступник головного інженера заводу Андрій Плат каже, що авто привозять із АТО, тут майстри їх розбирають «до гайки» та ремонтують.

«Є три різних зразки. Є машина технічного обслуговування, є танко-ремонтна майстерня і є зарядна станція. Вони всі на однаковому часі, зараз у нас «ЗІЛ 131» трьохмостовому», – каже Андрій Плат.

По кілька днів малярі вручну готують авто до фарбування. «Відбивають» глянець, щоб щільно прилягала фарба, потім знежирюють авто та грунтується, згодом фарбується. Окрім капітального ремонту, в машини вантажать повний ремкоплект і ще купу запчастин на додачу.

8 спецмашин поїхали до Старокостянтинівки, там їх віддадуть військовим. До кінця року «Вінницький 45 завод» має відновити та укомплектувати ще 42 автівки.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована