На вінницькі вулиці виїхали «монстри»

monstri

У неділю, 30 жовтня, у Вінниці з нагоди Хеловіну шанувальники велосипедного руху провели костюмований велопробіг.

«Погода бажала кращого, але кілька десятків активних учасників велоруху не злякалися прохолоди і весело проїхалися вулицями Вінниці. Автори найкращих костюмів і перевтілень отримали гарбузики. Пригадую, як я зранку подивився на мряку за вікном, і якось не дуже хотів їхати, але, все ж, ризикнув і отримав купу позитиву. Вздовж маршруту багато дітей радісно зустрічали нашу колону, водії сигналили, і я отримав заряд позитиву і гарного настрою», — поділився враженнями у Facebook один з учасників пробігу Віталій Трубников.

 

Велолюбителі проїхались містом за маршрутом: Майдан Незалежності — Площа Гагаріна — Пирогова — Урожай — Келецька — Юності — Хмельницьке Шосе — Центральний парк культури та відпочинку.

Довідка. Хеловін або Відьомська ніч — сучасне свято, яке відзначається в ніч на 1 листопада. Найгучніше його святкують у США, Канаді, Ірландії та Великій Британії. Не будучи державним святом, за популярністю Хеловін поступається лише Різдву. Під час святкування Хеловіну відбувається традиційне випрошування цукерок дітьми, відвідування тематичних костюмованих вечірок, прикрашання оселі та будівель, вирізання ліхтаря з гарбуза, цукрування яблук, розведення вогнищ, розповіді моторошних оповідок, перегляд фільмів жахів тощо.

 

 

ВінницяOk

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована