На Вінничині чотирьох поліцейських вигнали з роботи за нічну бійку в кафе

policiya

Група осіб скоїла хуліганські дії відносно двох жінок, які відпочивали в кафе і чоловіка, який намагався заступитися за дружину.

У Гайсині Вінницької області звільнені четверо працівників місцевого відділу поліції, які були учасниками інциденту в місцевому кафе.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Вінницької області.

Відзначається, що двоє працівників з числа керівництва відділу поліції попереджені про неповну посадову відповідність.

Група осіб скоїла хуліганські дії відносно двох жінок, які відпочивали в кафе і чоловіка, який намагався заступитися за дружину. В результаті двом потерпілим, жінці і чоловікові були заподіяні тілесні ушкодження.

Поліція встановила, що серед учасників інциденту було четверо діючих співробітників поліції і один, який не пройшов атестацію. Зібрані матеріали дослідчої перевірки були направлені до прокуратури області.

За даним фактом прокуратурою Вінницької області внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб).

Таке правопорушення карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

За порушення вимог Дисциплінарного статуту ОВС, Закону України «Про поліцію», негідну поведінку, яка дискредитує вінницьку поліцію, своїм наказом керівник ГУНП Юрій Педос звільнив зазначених працівників зі служби в поліції. Крім того, за неналежний контроль за діями підлеглих притягнуто до дисциплінарної відповідальності два співробітника поліції з числа керівного складу Гайсинського відділу поліції — вони попереджені про неповну посадову відповідність.

Главред

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована