На Винничине несовершеннолетний насильник надругался над четвероклассницей

bez-imeni-1

Подросток угрожал и запугивал малолетнюю жертву.

Чрезвычайное происшествие случилось в селе Яровое Шаргородского района Винницкой области.

По словам матери пострадавшей, девочка была на пастбище за селом, где на нее напал 14 летний восьмиклассник из местной школы.

«Он с применением силы изнасиловал нашего ребенка. Затем начал запугивать, мол, скажешь кому-то — опозорю на весь мир через Интернет. А дальше были угрозы, мол, прикончу», — рассказала женщина.

Невзирая на угрозы, девочка рассказала матери о случившемся. Соответственное заявление подано в полицию.

Сейчас ведется следствие.

В селе негативно отзываются о несовершеннолетнем насильнике и его семье.

«33 канал»

У справі про зґвалтування школярки на Вінниччині медики виявили нові обставини

Жахлива новина облетіла не тільки Вінниччину. Нібито серед білого дня у Шаргородському районі підлітком була зґвалтована школярка. Діти разом випасали худобу… На підставі заяви матері дівчинки у вінницькій поліції відкрили кримінальне провадження, проте, як пояснюють NaПарижі, лікарі не погоджуються із заявителькою у звинуваченнях.

Про нібито насильницький статевий акт «33 каналу» розповіла мати дівчинки. Також жінка надала негативну характеристику родині підлітка.

У поліцейському главку пояснюють, що за заявою жінки відкрито кримінальне провадження по ч. 4 ст. 152 КК України. Вона стверджувала, що нібито 13-літній односелець зґвалтував її 9-річну доньку. Проте очільник відділу комунікацій ГУНП у Вінницькій області Анна Олійник зазначає, що після медичного огляду дитини лікарі не підтверджують факт зґвалтування.

Провадження ще не закрито, але обставини вказують на те, що відсутні докази факту правопорушення.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована