На Вінниччині зустріли квітами загиблого бійця Віталія Оніщука

pogib

31 жовтня на Вінниччину доставили тіло контрактника Віталія Оніщука. Боєць 59-отої окремої мотопіхотної бригади загинув від вибуху, який стався на території військової частини у Новоайдарі, що на Луганщині. Люди встеляли дорогу земляку квітами.

Тіло захисника доставили з Донбасу в місто Липовець, де чоловік проживав разом із родиною. Зустріли Віталія Оніщука живим коридором біля Меморіалу Слави та Пам’ятного знаку учасникам АТО. Люди встеляли дорогу перед автомобілем квітами та ставали навколішки.

Віталію було 42 роки. З березня 2016 року служив механіком-водієм евакуаційного відділення евакуаційного взводу ремонтної роти. Загинув від вибуху, який стався на території парку військової частини.

Як повідомляють у районній державній адміністрації, у загиблого залишився батько Віталій Іванович, дружина Наталя Вікторівна та дві доньки: Анастасія (2001 р.н.) і Анна (2010 р.н.).

31 жовтня та 1 листопада у районі оголошено Днем жалоби за бійцем. Поховання Віталія Оніщука відбудеться на кладовищі у м. Липовець 1 листопада.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована