На Вінниччині жителі трьох об’єднаних територіальних громад обрали очільників

vibori

Вже традиційно головами об’єднаних територіальних громад обрали чинних сільських голів.

Вчора, 30 квітня, відбулося вибори в новоспечених об’єднаних територіальних громадах. У всіх трьох громадах вибори пройшли спокійно. В Якушинецькій сільській ОТГ Вінницького району, до складу якої увійшли села Якушенці, Зарванці, селище Березино, села Майдан, Слобода-Дашковецька, Ксаверівка та Лисагора, переміг чинний сільський голова, кандидат від Блоку Петра Порошенка Василь Романюк, за якого віддали майже 83% голосів. Всього на виборчі дільниці з’явилось 50% виборців. 10 депутатів пройшли в сільську раду від партії Блок Петра Порошенка, 4 від «Народного фронту», 3 від «Самопомочі», 3 від «Батьківщини», всі інші самовисуванці.

 

В Кунківську сільську об’єднану територіальну громаду Гайсинського району увійшли села Кунка, Кузьминці, Павлівка, Сокільці, Щуринці, Мітлинці, Шура-Мітлинецька, смт Карбівське, села Носівці, Косановка та смт Трубочка. Головою Кунківської сільської ради став теперішній голова, кандидат від Блоку Петра Порошенка Василь Безбах. За нього віддали свої голоси 48% виборців, які прийшли на виборчі дільниці.

Також вибори відбулися в Мурафській сільській об’єднаній територіальній громаді Шаргородського району, куди увійшли села Мурафа, Довжок та Клекотина. Мешканці цієї ОТГ обрали очільником самовисуванця, голову Мурафської сільської ради Сергія Партака, він отримав 45% голосів.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована