На Вінниччині зграя вовків тримає села в страху: за один день загризли 11 кіз

kozi

У Могилів-Подільському районі зграя взяла «в облогу» два села Нагоряни та Козлів. Вовки не бояться людей. На худобу, що випасають в полі, нападають серед білого дня, а ввечері йдуть в населені пункти.

Кілька днів тому просто на очах у пастухів хижаки загризли 11 кіз. Причому, полювали вовки за своїм «планом»: один хижак відокремив 11 кіз і погнав їх до чагарників, де вже чатувала зграя. Від свійських тварин лишились лише кістки.

Власник худоби Микола Боднаревський розповідає, що два дні шукав своїх кіз, але марно. Із прокушеним горлом додому повернулася лише одна.

Наталія Боднаревська додає, що на їхнє обійстя вовк за одну ніч приходив три рази з інтервалом у дві-три години.

Собаки вовків не лякають. На худобу хижаки нападають просто у подвір’ях.

Тетяна Босак, жителька Нагорян, скаржиться, що в неї на подвір’ї вовк розірвав теля.

Вовки не дають спокою селянам уже другий рік. Торік мисливці застрелили трьох тварин, але зграя все одно йде в села. По допомогу люди звернулись до влади.

Микола Сафтюк, Козлівський сільський голова, пояснює, що зараз – влітку – вовків, практично, неможливо вполювати в лісі. А мисливці кажуть, що відстрілювати вовків зможуть лише за два місці, коли дозволи почнуть видавати.

Іван Патронак, єгер Могилів-Подільського українського товариства мисливців та рибалок, напади хижаків на свійських тварин називає «тренувальними» – мовляв, сім’ї вчать молодняк полювати, а ще йдуть туди, де є м’ясо.

Чекати на глибоку осінь найбільш постраждала від нападу вовків родина Боднаревських не збирається. Планують найняти фахівців, які відловлюють вовків, бо лише тоді зможуть зберегти худобу.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована