На Вінниччині збільшилася кількість мільйонерів – уже 23

deklaratsi_yi

Упродовж двох місяців 2021 року про отримані у 2020 році доходи прозвітували 4345 мешканців Вінниччини. Загалом вони задекларували майже 310 мільйонів гривень. Це повідомив начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков.

Із загальної кількості декларантів, правом на податкову знижку скористалось 1381 вінничан, переважна більшість яких, а саме 968 осіб, сплачували кошти на користь закладів освіти. За результатами до повернення нараховано понад 4,3 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб.

Разом із тим, кількість громадян, які зобов’язані були подати декларацію, і упродовж січня-лютого поточного року задекларували минулорічні статки, становить 2694 особи. Наразі серед цієї категорії декларантів 651 громадянин прозвітували про інші доходи (переважно доходи від продажу сільськогосподарської продукції), 372 – про доходи у вигляді спадщини, 195 –про доходи від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, 73 – про доходи від здавання в найм нерухомого майна, 12 – про інвестиційний прибуток.

За словами посадовця, серед декларантів Вінниччини вже є 23 мільйонери проти 17, зареєстрованих на аналогічну дату минулого року.

– У підсумку деклараційного процесу січня-лютого 2021 року ті, хто мав подати декларацію у обов’язковому порядку, сплатять до бюджету понад 5,1 мільйон гривень податку на доходи фізичних осіб та близько 991,0 тисячу гривень військового збору. А от до повернення вінничанам нарахували понад 4,3 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб, – зауважив Микола Суржиков.

Подати декларацію про доходи потрібно не пізніше 30 квітня 2021 року.