На Вінниччині завдяки роботі блокпостів поліція виявила 750 правопорушень

blokpost

З 26 листопада вінницька поліція почала працювати в посиленому режимі. Збільшено кількість піших та мобільних нарядів поліції, створено мобільні пости поліції та блокпости. Такі заходи введені з метою попередження вчинення правопорушень, забезпечення безпеки громадян та охорони громадського порядку. За цей час спостерігається зменшення кількості вчинення правопорушень.

На дорогах державного та обласного значення, в населених пунктах поліцейські спільно з нацгвардійцями у відповідному екіпіруванні перевіряють підозрілі авто на предмет перевезення заборонених предметів – зброї, вибухівки, наркотичних речовин, а також осіб, які можуть перебувати в розшуку та виношувати злочинні плани.

 

За інформацією начальника Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Олега Федорука, за час роботи у складі мобільних постів поліції та на блокпостах з 28 листопада правоохоронцями виявлено 750 правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху. Зокрема, ними складено 71 протокол на водіїв, які перебували за кермом у стані сп’яніння.

Вінницька поліція продовжує працювати в посиленому режимі задля безпеки мешканців області.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована