НА ВІННИЧЧИНІ ЗАТРИМАЛИ “ФАЛЬШИВОГО” СБУШНИКА ТА СУДДІВСЬКОГО СИНА

sin

У Калинівці співробітники патрульної служби поліції затримали Віталія Колісника, який у нетверезому стані намагався уникнути відповідальності за вчинені правопорушення представляючись працівником СБУ та сином судді, — повідомляє Vlasno.info з посиланням на сторінку у Facebook Глави правління громадської організації «Комітет безпечності руху» Володимира Черкаса.

«Я сбушник, а моя мама тримає увесь суд», — так представлявся вінницьким патрульним сп’янілий Віталій Колісник в Калинівці. Мабуть, знову стало модним називатися співробітником СБУ і козиряти батьками, в надії безкарно розтинати під шофе.

 

Співробітники 1-ої роти патрульної поліції уважно вислухавши увесь родовід водія, від сильного переляку, завезли важливого «сбушника» з «суддівського роду» в наркодиспансер, після чого склали адміністративні матеріали.

Представниками ЗМІ і громадськості спрямовані відповідні запити про «статус» правопорушника, але ким би не виявився цей водій «Renault Kangoo», що належить «Лемешівка Агро Плюс», за свої вчинки і безвідповідальність на дорозі він повинен відповісти.

До речі, за дві нічні зміни 1-ою ротою вінницької патрульної поліції складені 20 адміністративних матеріалів по ст.130», — йдеться у повідомленні Черкаса.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована