На Вінниччині запрацював поліцейський фронт-офіс

6064451916ee5

Поліцейські фронт-офіси є новою моделлю первинної комунікації із громадянами у відділах та управліннях поліції, де відвідувачі можуть отримати консультації. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Вінницькій області.

За словами начальника ГУНП у Вінницькій області Івана Іщенка, таке нововведення покращить якість обслуговування громадян.

Фронт-офіс орієнтований на оперативне та результативне надання поліцейських послуг в комфортних для громадян умовах. Відвідувачі управління поліції можуть отримати тут консультації, написати звернення, дізнатися про результати розгляду своїх заяв та повідомлень, залишити відгук про роботу поліції.

Разом з тим у відділі поліції запрацювала система відеомоніторингу «Custody Records», що сприятиме попередженню неналежної поведінки поліцейських щодо затриманих чи відвідувачів підрозділів поліції. І захистить і самих правоохоронців від можливих провокацій та безпідставних звинувачень. Наразі система відеофіксації «Custody Records» працює у п’яти територіальних підрозділах поліції та ізоляторі тимчасового тримання затриманих.

До слова, у районному підрозділі поліції також оновлено кімнату прийому громадян, де є уся необхідна для відвідувачів інформація а також кімнату тимчасово затриманих та доставлених осіб.