На Вінниччині запрацював найбільший у світі біогазовий комплекс

5e00cf76c8678

Поблизу Ладижина, в селі Василівка, запрацював біогазовий комплекс. «Біогаз Ладижин» реалізовується в дві черги, нині запустили першу. Запланована встановлена енергетична потужність 24 МВт, робить його найбільшим біогазовим комплексом з переробки органічних відходів від курчат-бройлерів в світі.

Про це пише Економічна правда з посиланням на прес-службу компанії.

Обсягів електроенергії, що виробляється на першій черзі біогазового комплексу вистачить для одночасного енергозабезпечення 35 000 сімей.

Як зазначається, лише перша черга проекту «Біогаз Ладижин» може забезпечити електроенергією всіх побутових споживачів Тульчинського та Гайсинського районів Вінницької області. А в промисловому масштабі виробленої енергії першою чергою біогазового комплексу вистачить для забезпечення електрикою близько 40% потужностей агроіндустріального кластеру МХП.

акож біогазовий комплекс виробляє органічні біодобрива, які мають високий вміст необхідних для рослин елементів живлення.

Повідомляється, що експлуатація першої черги комплексу «Біогаз Ладижин» дозволить скоротити викиди парникових газів орієнтовно на 100 тис. т СО2-еквіваленту щорічно, а після повної реалізації двох черг комплексу — до 200 000 т СО2-еквіваленту щорічно.

Нагадаємо, у Козятинському районі розпочала роботу Юзефо-Миколоївська біогазова електростанція, яка є першою промисловою біогазовою електростанцією на Вінниччині.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована