На Вінниччині зафіксовано два нових спалахи кору

vakcina

Впродовж тижня за оперативними даними Вінницького обласного лабораторного Центру МОЗ України в області захворіли на кір 241 особа, із яких 128 дітей.

Кількість хворих в порівнянні з попереднім тижнем зменшилась на 13 %.

З початку поточного року в області зареєстровано близько двох тисяч випадків кору. Серед них половина – діти. Як повідомляють у лабораторному Центрі 66 % хворих не були щеплені проти кору.

Найбільше людей захворіли на кір у Вінниці та Вінницькому районі. Також є хвоні в Барському, Хмільницькому, Шаргородському, Козятинському, Крижопільському, Калинівському, Літинському районі.

У Вінниці зареєстрований смертельний випадок від ускладнень кору у 18-річного студента ВНМУ ім. Пирогова. Випадки кору реєструються у всіх адміністративних територіях області.

Спалахи даної інфекцій впродовж тижня були зареєстровані у Вінницькому технічному коледжі та с. Клекотина, Шаргородського району.

На даний час в усіх лікувально-профілактичних закладах області, які проводять щеплення, є в наявності достатня кількість комбінованої вакцини проти кору. Залишки даного препарату складають 23 200 доз вакцини КПК.

Єдиним ефективним засобом профілактики кору є вакцинація.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована