На Вінниччині за минулу добу вперше виявлено коронавірус у 75 осіб, летальних випадків не зареєстровано

вірус

Сьогодні, 3 вересня, у форматі онлайн відео конференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19. У роботі штабу взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та служб області.

Про поточну ситуацію із захворюваності на коронавірус в області поінформував завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України Степан Томин.

За його інформацією, впродовж минулої доби було досліджено 640 зразків – це наразі максимальна потужність Обласного лабораторного центру.

Коронавірус вперше виявлено у 75 осіб:

м. Вінниця – 41; Калинівський район – 6; Козятинський район – 4; Вінницький район – 3;  Немирівський район – 3; Бершадський район – 2; Іллінецький район – 2; Літинський – 2; Могилів-подільський – 2; Тостянецький район – 2; Мурованокуриловецький район – 2; Крижопільський район – 1; Оратівський район – 1; Піщанський район – 1; Тиврівський район – 1; Томашпільський район – 1; Шаргородський район – 1.

Станом на 3 вересня, в області зареєстровано 6143 підозри на коронавірусну хворобу. У 4269 осіб виявлений коронавірус,  в т.ч. у 316 дітей.

Одужали 2932 особи, у т.ч. 253 дітей. На сьогодні хворіє 1251 особа, включаючи  63 дитини та 134 медичних працівники.

Від початку проведення досліджень в лабораторіях обласного лабораторного центру методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено   66309 зразків. У результаті досліджень у 4269 випадках був виявлений коронавірус.

Всього зареєстровано 86 летальних випадків.

За інформацією директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА Ольги Задорожної, у сімнадцяти опорних лікарнях області, станом на 4 вересня, на стаціонарі із підтвердженим COVID-19 перебуває 208 осіб: 203 дорослих та 5 дітей. Перебувають в лікарнях з підозрою – 346 осіб, у т.ч. 320 дорослих і 26 дітей. За останню добу захворіли чотири медичних працівники. Як повідомила посадовиця, за кількістю тих, хто одужав, Вінниччина займає дев’яте рейтингове місце в розрізі всіх регіонів України. Динаміка одужання стабільна і вона зростає.

«Ми відкрили додаткові ковідні місця в кількох лікарнях. Ямпільська, Крижопільська та Ладижинська центральні районні лікарні активно включаються в роботу», – зазначила вона.

Під час онлайн засідання керівники Нацполіції, ГУ ДСНС та ГУ Держпродспоживслужби області проінформували про вжиття заходів щодо протидії коронавірусу.

За підсумками засідання, Сергій Здітовецький дав відповідним службам доручення за напрямками роботи.