На Вінниччині за минулу добу коронавірус вперше виявлено у 89 осіб, зареєстровано летальний випадок

вірус

Сьогодні, 13 жовтня, у форматі відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19.

Про поточну ситуацію із захворюваності на коронавірус в області поінформувала директор Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України Валентина Зайцева. За її інформацією, впродовж минулої доби було досліджено 720 зразків. Коронавірус вперше виявлено у 89 осіб: м. Вінниця –  47; Жмеринський район – 6; Теплицький – 5; Хмільницький – 5; Тульчинський – 4; Іллінецький – 3; Крижопільський – 3; Барський – 2; Вінницький – 2;  Калинівський – 2; Немирівський – 2;Оратівський – 2; Чернівецький – 2; Літинський – 1; Піщанський – 1; Тиврівський – 1; Томашпільський – 1.

Одужали 4700, в тому числі  350 дітей та 648 медпрацівників. На даний час хворіє  2894 особи, з них: 102 дитини та 232 медпрацівника.

Всього в області зареєстровано 133 летальних випадки. За останню добу зареєстровано летальний випадок

Валентина Зайцева зазначила, що у лабораторіях обласного лабораторного центру методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 89689 зразків. У результаті досліджень в 7727 випадках виявлений коронавірус.

За інформацією начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА Тетяни Бондаренко, у двадцяти опорних лікарнях області, станом на ранок 13 жовтня, на стаціонарі із підтвердженим COVID-19 перебуває 368 дорослих та 4 дитини, з підозрою на коронавірус – 553 дорослих та 22 дитини.

За останню добу захворіли медпрацівників.

Під час онлайн засідання керівники Нацполіції, ГУ ДСНС та ГУ Держпродспоживслужби області проінформували про вжиття заходів щодо протидії коронавірусу.

Підбиваючи підсумки засідання, Сергій Здітовецький дав низку доручень за напрямками роботи.