На Вінниччині за минулу добу коронавірус вперше виявлено у 105 осіб, летальних випадків не зареєстровано

вірус

Сьогодні, 20 жовтня, у форматі відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19.

Про поточну ситуацію із захворюваності на коронавірус в області поінформувала директор Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України Валентина Зайцева. За її інформацією, впродовж минулої доби було досліджено 720 зразків. Коронавірус вперше виявлено у 105 осіб: м. Вінниця – 57; Тиврівський район– 8;  Гайсинський – 6; Козятинський – 6; Немирівський – 5; Тульчинський – 5; Вінницький – 4;  Хмільницький – 3; Бершадський – 2; Іллінецький – 2; Літинський – 2; Теплицький – 2; Чернівецький – 2;  Томашпільський – 1.

Одужали  5235 осіб, в тому числі 368 дітей та 675 медпрацівників. На даний час хворіє 3142 особи, з них – 117 дітей та 259 медпрацівників.

Всього в області зареєстровано 148  летальних випадків. За останню добу летальних випадків не зареєстровано.

Валентина Зайцева зазначила, що у лабораторіях обласного лабораторного центру методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 94729 зразків. У результаті досліджень в 8525 випадках виявлений коронавірус.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА, у двадцяти опорних лікарнях області, станом на ранок 20 жовтня, на стаціонарі із підтвердженим COVID-19 перебуває 348 дорослих, з підозрою на коронавірус – 670 дорослих та 30 дітей.

За останню добу захворіли 6 медпрацівників.

Під час онлайн засідання керівники Нацполіції, ГУ ДСНС та ГУ Держпродспоживслужби області проінформували про вжиття заходів щодо протидії коронавірусу.

Підбиваючи підсумки засідання, Сергій Здітовецький дав низку доручень за напрямками роботи.