На Вінниччині юнак врятував двох дівчаток

utop

Одна дівчинка поки що в реанімації

У селі Мала Жмеринка Жмеринського району, що на Вінниччині, 23-річний юнак Микола Костильов врятував двох дівчаток, які ледь не потонули в ставку. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Gazeta.ua.

«Микола вже не перший раз рятує людей з води. Торік на Зелені свята витягнув хлопця, але не встиг відкачати, хлопець помер. Цього разу вижили двоє дітей. Тільки одна дівчинка в комі», — говорить сільський голова Олександр Смущак.

Три подружки пішли на ставок потай від батьків. Вирішили скупатися, але плавати не вміли.

«Одна почала тонути, друга кинулася на допомогу. Та теж пішла під воду. Третій дитині якось вдалося самотужки вилізти на берег. Стала кричати. Її і почув Микола», — додає Олександр Смущак.

Микола Костильов відпочивав в альтанці. Почув крики і миттєво побіг на протилежний берег ставка. Одразу дістав 12-річну Тетяну Капелисту. Її подружка 11-річна Анна Бондар вже була під водою.

«Її намацав стопами ніг. Я її підняв на плече і на берег. Вона не дихала. Став робити штучне дихання, а товариш — масаж серця. Дитина не приходила до тями. Товариш здався. Я ще разів десять натиснув на грудну клітку і зробив зо три вдихи і дівчинка почала відходити. Її одразу завезли в лікарню в реанімацію», — розповідає Микола.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована