На Вінниччині введуть безперервний моніторинг ситуацій на дорогах області

14 листопада під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, за участі керівників департаменту та управлінь облдержадміністрації.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко презентував нову Програму соціального і економічного розвитку Вінницької області на 2019 рік. Її головною метою є продовження позитивних тенденцій розвитку області для покращення рівня життя і добробуту населення шляхом забезпечення економічного зростання, складовими якого є збільшення обсягів інвестицій і поступової зміни їхньої структури за рахунок першочергового спрямування коштів на оновлення основних виробничих фондів, забезпечення ресурсо- та енергозбереження, впровадження нових екологічно безпечних технологій виробництва, створення нових робочих місць та формування якісно нової інфраструктури.

З метою реалізації антидопінгових програм із попередження використання допінгу у спорті та забезпечення проведення спортивних заходів обласного рівня на основі принципів чесної гри та охорони здоров’я їхніх учасників управлінням фізичної культури та спорту ініційовано внесення змін до цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 49, які одноголосно підтримали депутати.

Також члени комісії підтримали проект рішення «Про затвердження Регіональної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Вінницькій області на період до 2022 роки», з яким ознайомив начальник управління дорожнього господарства облдержадміністрації Олег Бабій. Завдяки реалізації програми в області підвищиться рівень безпеки дорожнього руху, відбуватиметься безперервний моніторинг ситуації, аналіз причин та умов, що впливають на стан безпеки дорожнього руху. Стратегія розвитку програми передбачає низку заходів із вдосконалення системи державного управління у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський ознайомив присутніх з проектом розпорядженням голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік», який був підтриманий комісією. Прийняття зазначеного розпорядженн голови облдержадміністрації зумовлене необхідністю внесення змін в межах загального обсягу видатків передбачених головним розпорядникам коштів обласного бюджету та приведення у відповідність показників міжбюджетних трансфертів обласного бюджету до показників міжбюджетних трансфертів державного бюджету.

З протоколом та висновками 97-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована