На Вінниччині встановили пам’ятний знак загиблим велосипедистам

118610482_3391662977558754_6735777043303329876_o

Поліція проводить превентивні заходи для привернення уваги громадкості до проблеми аварійності за участі велосипедистів.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

27 серпня поліцейські Управління превентивної діяльності разом з спільнотою велолюбителів Вінниці встановили на Калинівській об’їзній пам’ятний знак загиблим велосипедистам.

Інсталяція у вигляді білого велосипеда – це своєрідний символ, який нагадуватиме водіям про таку малозахищену категорію учасників дорожнього руху, як велосипедисти.

Встановлення знаку відбулося в рамках проведення комплексно – профілактичних заходів «Безпечне шосе», які розпочались на території держави з 22 липня.

“Працівники поліції постійно проводять з населенням роз’яснювальну роботу та намагаються привернути увагу громадськості до аварійності на дорогах області” – зазначив заступник начальника Управління превентивної діяльності Олексій Заверуха.

Білий велосипед обладнаний світлоповертаючими елементами, які у нічний час доби привертатимуть увагу водіїв та нагадуватимуть їм про необхідність дотримання Правил дорожнього руху і взаємоповаги на дорозі.

Окрім Калинівського району, такий знак встановлений у селищі Вороновиця.

“Ідея встановлення таких велосипедів на місцях автопригод, була започаткована понад 10 років тому в США. У місті Нью-Йорк в аварії загинув велосипедист і його транспортний засіб ланцюгом прив’язали до стовпа, як нагадування про трагічну подію”, – зазначив голова спільноти велосипедистів Вінниці Олександр Царевський