На Вінниччині викрадачі Audi випадково потрапили під «каток» іншої поліцейської спецоперації

audi

Накладення двох злочинів, випадковість або банальне невезіння стали запорукою оперативного розкриття викрадення автівки у Бару. Не здогадуючись про те, що поліція розшукує Audi, який зник з місця злочину у Вінниці, викрадачі спокусилися на таку ж машину у райцентрі, але через 10 кілометрів попали на очі правоохоронцям.

Фактично 22 травня можна назвати днем Audi. За інформацією з власних джерел, вранці невідомі пограбували в обласному центрі жінку, з помешкання якої на Вишенці винесли речі та значну суму грошей. Попередньо залишаючи будинок, злочинці сіли в Audi. Коли у поліції дізналися про це, то об’явили план «Перехват». Завдяки таким заходам правоохоронці моніторили не тільки місто, але й основні автошляхи регіону.

Майже у той час троє чоловіків домовилися про зустріч на «нейтральній території» – у Бару – з власником Audi, який збирався продати автівку. Він приїхав на зустріч з дружиною та донькою. Потенційні покупці роздивилися «товар», а потім запропонували його перевірити на ходу. Вони сіли разом з хазяїном. Жінка з дівчинкою залишилися чекати у дороги. Коли автівка віддалилася від родини господаря, один з «покупців» вочевидь рукояттю пістолета вдарив хазяїна по потилиці. Його непритомного викинули з машини.

Коли постраждалий отямився, то дійшов до АЗС та заявив про напад. Викрадачі залишали Бар по дорозі на Хмільник та Вінницю. У селі Лука-Барська їх зупинив патруль поліції. Правоохоронці вияснили, що автівку викрали, а також знайшли зброю.

Як пояснили NaПарижі у відділі комунікацій ГУНП у Вінницькій області, трьох підозрюваних затримано. На даний час слідчі документують обставини. Більш детальна інформація буде відома згодом.

Знову ж таки, з неофіційних джерел, двоє з затриманих – мешканці Жмеринки, а третій – вінничанин. По суті, вони спланували «операцію» по заволодінню автівки, але виконали її не в той час, тому потрапили під «каток» поліцейської спецоперації. Щодо умовно першої Audi з грабіжниками, то відомостей про неї наразі немає.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована