На Вінниччині відмінять випускні і вчителів-пенсіонерів переведуть на строкові договори

imgonline-com-ua-resize-kh8zusqtgwurw

Про заборону проведення масових заходів з нагоди завершення навчального року нагадали керівники галузі освіти області під час селекторної наради з представниками відділів освіти РДА, міських рад та ОТГ.

Про це повідомляє  пресслужбуаОДА.

Виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк висвітлив питання, пов’язані із впровадженням на практиці роботи основних положень Закону України «Про повну загальну середню освіту», який набув чинності з 18 березня 2020 року.

Обговорювали також й інші актуальні для освітян питання. Йшлося, зокрема, про підготовку до оцінювання школярів в умовах дистанційної освіти, підготовки відповідних документів.

Обговорено й впровадження нових законодавчих норм щодо процедури переведення педагогічних працівників, яким виплачується пенсія за віком, а також усіх керівників закладів загальної середньої освіти з безстрокових трудових договорів на строкові.

Питання завершення навчального року, підготовки до семестрового та річного оцінювання в умовах дистанційної освіти, видачі документів було висвітлено заступником директора Департаменту освіти і науки ОДА Оленою Чорною.

Учасників наради попередили про заборону проведення масових заходів з приводу закінчення навчального року.

Це означає, що в цьому році не відбудеться урочистих “Останніх дзвоників” та випускних вечорів у школах.