На Вінниччині відкрився єдиний в Східній Європі завод з комплексної переробки часнику

chasnik-1-750x402

В Україні відкривається перший завод з переробки часнику на напівфабрикати і спеції для різних галузей харчової промисловості. Про це повідомив директор ТОВ “ППГ” Василь Гудзовський, пише SEEDS. 

«Вперше в Україні і Східній Європі розпочинає роботу завод із комплексної переробки часнику на напівфабрикати і спеції для різних галузей харчової промисловості.

Ми перетворюємо дуже примхливий, непростий у зберіганні і переробці овоч на чудовий, ароматний, гарно оформлений напівфабрикат для вітчизняних ковбасників, кулінарів, консервників і пекарів», – пише Василь Гудзовський на своїй сторінці у Facebook.   

«А ще ми даємо шанс тисячам українських селян, дачників і просто закоханих в нацпродукт любителів гострих відчуттів, не викинути плоди своєї нелегкої праці на смітник, а отримати гарний прибуток від вирощування часнику», – додає підприємець з Вінниччини.


Ринок споживання сушеного часнику в Україні чималий і 90% цього ринку – імпорт, переважно з Китаю. Тільки у 2019 році Україна імпортувала понад 5,3 тис. т свіжого часнику (в півтора рази більше в порівнянні з 2018 роком), 73% якого надійшло з Китаю: обсяг імпорту в 2019 році був рекордним з 2013 року.