На Вінниччині відкрили ще один лист з минулого

list

Окрім комуністичних гасел, лист у капсулі містить імена залізничників-фронтовиків а також винахідників-раціоналізаторів

Учора, 15 листопада, у Жмеринці, що на Вінниччині, в локомотивному депо відбулося урочисте відкриття послання прийдешнім покоління, закладене в стіну 50 років тому. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на «Жмеринську газету».

На незвичайну подію завітали ветерани праці, працівники залізничного транспорту, директор Південно-Західної залізниці Григорій Бевз, міський голова Анатолій Кушнір, заступник начальника дороги Олександр Миклащук та журналісти.

Лист на 7 сторінок, окрім комуністичних гасел, містив імена тих працівників локомотивного депо, які брали участь у боротьбі з нацистами під час війни 1941-1945рр., а також передовиків-раціоналізаторів, винаходи яких дають економічний ефект і нові можливості для вдосконалення роботи у цехах депо. В.о. начальника Локомотивного депо Віктор Ковальчук привітав усіх на відкритті та зауважив, що трудовий колектив перейняв естафету і вже працює над тим, щоб створити свою капсулу з побажаннями майбутнім поколінням. Окрім привітань, залізничники хочуть записати свої міркування щодо вдосконалення роботи на залізничному транспорті. Нове послання також попросять відкрити не раніше 2067 року.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована