Категорії: Події , Суспільство

На Вінниччині відкрили фотовиставку, на фото — матері загиблих Героїв

5e60b415a035b

У Козятині відкрили фотовиставку портретів «Сильні духом. Мами». В експозиції – портрети матерів з різних куточків України, які втратили своїх синів під час бойових дій на Донбасі. Жінки постали на світлинах у вишиванках, намисті та дизайнерських головних уборах.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

Серед учасниць проекту жителька Козятина Інна Наумова, мама загиблого Героя Вадима.

У квітні 2013 року він був призначений на строкову службу. Взимку 2013-2014 років брав участь в охороні громадського порядку в Києві під час Революції Гідності. Був учасником антитерористичної операції на Донеччині у якості снайпера 3-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України під позивним «Дозор».

1 вересня 2014 року Вадим прийняв свій роковий бій. Він ще встиг попередити своїх побратимів про наближення ворога, коли отримав поранення. Далі з солдатом обірвався зв’язок, ймовірно, він потрапив до рук бойовиків. Наприкінці листопада рідним повідомили про страшну втрату. Вадим нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Рішенням сесії міської ради Вадиму Наумову присвоєно звання «Почесний громадянин міста Козятин».

«Багато героїнь нашого фотопроекту не дочекалися з війни єдиного сина. Це нестерпний материнський біль і зранене серце. І вийти з такого стану не кожен зможе. Змусити себе щоденно робити щось нове — це подвиг. Серед нас є матері, які кардинально змінили стиль життя і роботу. Хтось був учителем, а потім став волонтером, а хтось народив та виховує дітей. Кожна мама — сильна, мужня та вольова особистість. Ця виставка — найкраща пам’ять про наших героїчних синів, які віддали життя за вільну Україну», — розповіла мати загиблого військовослужбовця, учасниця та керівник фотопроекту Наталія Дубчак.

Козятинський міський голова Олександр Пузир подякував матерям Героїв за участь у проекті та висловив їм глибоку повагу.

«Я вважаю вас справжніми матерями України. Віддавши своїх синів за життя українського народу, ви стали матерями народу. Тому особлива шана цього народу є до вас», – зауважив Олександр Пузир.

Виставка триватиме у Козятині до 15 березня.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована