На Вінниччині відбувся сімейний фестиваль «Мелодії моєї родини»

fest

Нещодавно у Вінницько-Хутірському РБК по-справжньому затишним та душевним видався районний фестиваль родинної творчості «Мелодії моєї родини», який відбувся вперше. Фестиваль вирішили започаткувати задля родинних зв’язків, збереження сімейних традицій, формування духовних цінностей через пісню. Це була ще одна чудова нагода побути в колі родини та весело і з користю провести час. Сімнадцять творчих родин та майстерних виконавців — від наймолодших до дуже шанованих, представляли свої співочі сім’ї у виконанні пісні.

Свято символічно розпочалося піснею «Роде наш красний» у виконанні колоритного сімейного дуету Гордани та Зореслави Якименків з села Писарівка.

Справжнє захоплення та позитивні емоції викликали у глядачів виступи сімейних колективів Качурів з піснею «Сім’я — родина», вокального тріо Мельничуків «Шпорою об шпору», сім’ї Котузів «Мої батьки», Герцунів – чуттєвого твору «Розкажи мені, мамо» (с. Малі Крушлинці), сестер-близнюків Рибалок «Скатертина» (с.Тютьки), Білошкурських, які виконували композицію акапельно «Під білою березою» (смт Стрижавка), тріо сім’ї Верб «Зоряна колиска» (с. Переорки), Людмили Мельник та Марини Цопи з піснею, яка залишила слід у кожному серці, «Сніг» (с. Вінницькі Хутори), Надії Наконечної та Аліни Косої «Доле моя» (с. Сокиринці), сестер Ксенофонтових «Усі ми прагнемо любові» (с. Сосонка), Жанна Чайковська та Сергій Мельник виконали задушевний твір «Ой, чого ж ти, мамо» (с. Великі Крушлинці), сестер Усердіних у супроводі фортепіано «Тримай мене міцно» (с. Вінницькі Хутори), молодої сім’ї Славінських «Там за тином у садочку» (с. Лука-Мелешківська), дуету «Фієста» Ірини Пристанчук та Олега Юрчишена, Валентини Ільчук та Катерини Мельник (с. Медвідка), сестер Шеленг (с. Щітки).

Сердечну композицію «Батьківські яблука» усім присутнім подарувала провідний методист Вінницького обласного центру народної творчості, композитор, автор та виконавиця Зоя Красуляк.
Кожен виступ глядачі зустрічали бурхливими оплесками. Не раз у залі лунали вигуки «Браво!». Тому що сама атмосфера і виконавська майстерність абсолютної більшості учасників схиляли до думки, що наша українська земля багата на таланти та самородки.
Звичайно ж, жодне цікаве свято не проходить без шанованих гостей. Цього дня до кола великої пісенної родини долучилися голови Вінницької районної адміністрації та ради Михайло Демченко й Сергій Сітарський, провідний методист ОЦНТ Зоя Красуляк, начальник відділу культури і туризму РДА Альона Романенко.

Під кінець заходу всі учасники були нагороджені дипломами за участь в районному фестивалі «Мелодії моєї родини» та чудовими подарунками.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована