На Вінниччині відбудеться конкурс театрального мистецтва «Театральна палітра»

snimok-ekrana-2021-03-31-v-09-15-29

На Вінниччині влаштують обласний онлайн-конкурс театрального мистецтва. До участі запрошують солістів-виконавців, театральні колективи та активну творчу молодь.

Обласний онлайн-конкурс театрального мистецтва «Театральна Палітра» відбудеться у рамках фестивалю «Музичні мрії». Його організовує Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Д. Леонтовича. Конкурс триватиме з 27 по 29 квітня, але дистанційно.

До участі у конкурсі запрошують солістів-виконавців, театральні колективи мистецьких та загальноосвітніх шкіл, позашкільних закладів та активну творчу молодь віком до 15 років. Для театральних колективів передбачено номінацію «Уривки з прозових творів». Для солістів — «Вірш, байка/гумореска», «Монологи» й також «Уривки з прозових творів».

– Конкурс організовується з метою популяризації професійного театрального мистецтва серед дітей та творчої молоді, а також розвитку творчих здібностей і орієнтації молоді на здобуття фахової мистецької освіти, — зазначають організатори.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити заявку. Їх прийматимуть до 20 квітня.

До речі, переможці конкурсу отримають не лише дипломи, але й додаткові бали при вступі до Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М.Д. Леонтовича, якщо матимуть бажання навчатись у закладі.