На Вінниччині вбивцю матері відправили за грати на вісім років

noj

Останнім часом почастішали випадки скоєння злочинів особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння.

Зокрема, наприкінці листопада минулого року в одній із неблагополучних родин, яка мешкає на території м. Вінниці, стався трагічний випадок.

Так, під час вживання алкогольних напоїв раніше неодноразово судимий 28-річний Вінничанин під час сварки зі своєю матір’ю наніс їй ряд тілесних ушкоджень ножом в район грудної клітини та плеча, від яких 52-річна жінка через п’ять днів померла у лікарні.

Крім того, у подальшому виявилось, що від дій вказаного хлопця страждала вся його родина, оскільки він неодноразово наносив тілесні ушкодження членам своєї родини, за що раніше навіть притягався до кримінальної відповідальності. Від дій даного громадянина неодноразово страждала і його матір.

Варто зазначити, що незаконні дії вищезазначеної особи кваліфіковано за ч.2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

За результатами досудового розслідування, Вінницькою місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт стосовно вищевказаної особи.

Правову оцінку діям злочинця вже надав Вінницький міський суд, який визнав останнього винним у скоєнні інкримінованого йому злочині та засудив його до восьми років позбавлення волі.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована