На Вінниччині вандали зламали відпочинкову зону

606c37561ea56

У Бершадському лісгоспі невідомі потрощили зону відпочинку. Вони поламали дитячу гірку, гойдалку, вибили двері вбиральні і залишили багато сміття.

Про це повідомили у пресслужбі Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Свого часу силами і коштами ДП «Бершадський лісгосп» у Бершадському лісництві створено лісівничий еколого-просвітницький пункт «Устянська дача». Тут охочі мають змогу змістовно та з користю провести своє дозвілля, краще пізнати ліс, особливості флори та фауни даної місцевості. Для зручності поставили дерев’яні столи й лавки, ошатні альтанки. Подбали лісівники і про найменших своїх гостей: створили для них майданчики з гойдалками, гірками, драбинками.

За роки існування еколого-просвітницький пункт ніколи не пустує. Це місце стало традиційним для сімейного дозвілля, відпочинку з дітьми, відзначення різноманітних свят. І відвідувачі завжди свідомо поводилися у місцях відпочинку, бережливо ставилися до облаштованої лісівниками зони. Але знайшлися ті, кому начхати на людську працю. Нещодавно невідомі особи вчинили акт вандалізму у рекреаційному пункті, потрощили гойдалки та дитячі гірки, пошкодили накриття та вибили двері у туалеті. Тепер лісівникам доведеться відновлювати зруйновані об’єкти за свій кошт», – йдеться у повідомленні.

В адміністрації «Бершадський лісгосп» просять усіх, хто має якусь інформацію або був свідком таких варварських дій, звернутися у лісгосп. Лісівники вкотре просять відвідувачів еколого-просвітницьких пунктів не смітити, поважати їхню працю, цінувати створене та не пошкоджувати споруди.. Адже на облаштування таких пунктів, постійну підтримку в чистоті йдуть чималі кошти.