На Вінниччині судитимуть трьох злочинців, що заволоділи чужим автомобілем

prokuratura

За належного процесуального керівництва прокурорів Калинівської місцевої прокуратури Вінницької області, слідчими Хмільницької поліції у стислі строки закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення групою мешканців м. Кременчук Полтавської області, до складу якої входило двоє неповнолітніх, у т.ч. неповнолітня дівчина, особливо тяжкого зухвалого злочину, який свого часу набув значного суспільного резонансу.

Так, 28.10.2018, троє молодих осіб, попередньо домовившись між собою, маючи умисел, спрямований на незаконне відкрите заволодіння транспортним засобом, приїхали до м. Хмільник Вінницької області де, під приводом купівлі автомобіля, зустрілись із потерпілим та, застосовуючи насильство небезпечне для його життя та здоров’я, незаконно заволоділи автомобілем моделі «Audi-TT», на якому з місця вчинення злочину зникли.

 

З урахуванням зібраних у кримінальному провадженні доказів та завдяки злагодженій роботі правоохоронних органів, у найкоротші строки, після повідомлення зазначеним особам про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 3 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб, що завдало значної матеріальної шкоди, поєднане з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого), прокурор звернувся до суду з обвинувальним актом.

Наразі триває судовий розгляд даного кримінального провадження.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована